טלפון 1-700-500 789
איבוד זיכרון תלוי גיל פוספטידילסרין אקטיב בריין ספרות מקצועית מחקרים קליניים צור קשר
דף הבית
המטפלים שלנו
לחץ נפשי (Stress)
בעיות קשב וריכוז
זיכרון וקוגניציה
ספורט
איכות המוצר
הדרכה ומידע
1-700-500-789
לכל שאלה על אקטיב בריין, מלא את הפרטים והתשובה תשלח ישירות לדוא"ל שלך

ספורט

בזמן אימון מתרחשים בגופינו תהליכים חיוביים לצד תהליכים  שליליים. כתוצאה מאימון, משתחררים ההורמונים קורטיזול וטסטוסטרון. טסטוסטרון בעל תכונות אנאבוליות (בונה שריר), מגדיל את מסת השריר ע"י  גירוי של סינטזת חלבונים  בעוד שקורטיזול הורמון קטאבולי,  מפרק תאי חלבון מהשריר לחומצות אמינו לצורך המרתם בכבד לסוכר(אנרגיה)  בנוסף מעקב כניסה של חומצות אמינו לתאי שריר.

למעשה,  האתגר של הספורטאי הוא ליעל את היחס בין טוסטסטרון לקורטיזול לטובת הטוסטסטרון בניה מול פירוק. על הספורטאים להתמודד עם בעיה ביוכימית.

תוכנית אימונים טובה צריכה להיות אנטנסיבית מספיק כדי לשפר את הביצועים והמקצועיות של המתאמן ועם זאת לא להוביל את המתאמן לאימון יתר.

בענפי ספורט רבים תוצאות האימון תלויות ביכולת המנטאלית, יכולת הריכוז והדיוק של המתאמן. לחץ נפשי במהלך אימון מפעיל שרשרת של אירועים שראשיתם במוח וסופם בבלוטת יותרת הכליה. רמה גבוהה של הורמון הקורטיזול המתמשכת לאורך זמן תשפיעה לרעה על ביצועי המתאמן.

מחקר שבדק את ההשפעת פוספטידילסרין לבדו על הקורטיזול הראה  שרמות הקורטיזול פחתו ב-30% לאחר רכיבה אנטנסיבית.

 

activbrain (פוספטידילסרין)  במינון של 200-400מ”ג, כשעה לפני האימון ישפר את ביצועי המתאמן מבחינה פזיולוגית ומנטאלית, ויתרום לתהליך ההתאוששות.

אקטיב בריין

מתאים גם לאנשים בראשית דרכם הספורטיבית אשר רוצים לשפר את רמת כושרם הגופני. כאשר אנו מבצעים שינוי בהרגלי החיים לעיתים הגוף יגיב בלחץ, הגוף יפריש קורטיזול ברמות גבוהות תגובה שתפריע לנו להתמיד בשינוי לאורך זמן במקרים כאילו מומלץ להוסיף אקטיב בריין כדי להפחית את הסמפטומים הללו.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 האתר נבנה על ידי אינדיגו עיצוב ואתרים