טלפון 1-700-500 789
איבוד זיכרון תלוי גיל פוספטידילסרין אקטיב בריין ספרות מקצועית מחקרים קליניים צור קשר
דף הבית
המטפלים שלנו
לחץ נפשי (Stress)
בעיות קשב וריכוז
זיכרון וקוגניציה
ספורט
איכות המוצר
הדרכה ומידע
1-700-500-789
לכל שאלה על אקטיב בריין, מלא את הפרטים והתשובה תשלח ישירות לדוא"ל שלך

ספרות מקצועית

♦“בגיל המעבר פוספטידילסרין ועוד כימיקלים חשובים לתפקודו של המוח מתמעטים. עקב כך המוח שלנו פחות חיוני בגיל המבוגר יש הוכחות טובות מאוד המעידות שהשלמה של פוספטידילסרין יכולה לעזור בשיקום תפקודי מוח”

התנך של התזונה ד"ר ארל מינדלס

Earl Mindell's Supplement Bible by Earl Mindell RPh PhD, page 120

“לפוספטידילסרין תפקיד חשוב מאוד בשמירה על שקיפות ונוזליות .הממבראנה של תאים במוח. באופן נורמאלי המוח מייצר רמות מספקות של פוספטידילסרין אולם כאשר קיים מחסור B12 או קושי בקליטה/יצור חומצה פולית/ חומצות שומן חיוניות. המוח לא יוכל לספק פוספטידילסרין ברמה טובה. רמות נמוכות של פוספטידילסרין קשורות בבעיות בפעילות השוטפת והתקינה של המוח ודיכאון במבוגרים”

האנציקלופדיה לתרופות טבעיות (MD)
ד"ר מיכאל ט.מארי (ND)
ד"ר יוסף פיזומו

Encyclopedia Of Natural Medicineby Michael TMurray MD Joseph L Pizzorno ND, page 228

“רמות נמוכות של פוספטידילסרין, קשורות בתפקוד מוח לקוי ודיכאון במבוגרים”.- האנציקלופדיה לתוספי מזון

ד"ר מיכאל ט.מארי (MD)

Encyclopedia of Nutritional Supplementsby Michael T Murray ND, page 356

“פוספטידילסרין סוג של שומן(ליפיד), חיוני ביותר לתפקוד המוח חיוני למעבר תקין ואפקטיבי של אות חשמלי בתא עצב. רמות נמוכות של  וספטידילסרין. קשורות למחלת הפרקינסון”.- תרופות חכמות לחיים בריאים

ד"ר ג'נט ג'מס ב.לוולה

RPh ND James B LaValle RPh ND, page 466

“פוספטידילסרין, הראה תועלת בטיפול בבעיות תפקודי מוח באנשים מבוגרים כולל אנשים שחולים באלצהיימר”- ידיעון לרופא תוספי מזון

ד"ר שלדון שאול דויד רורויק PDR For Nutritional Supplements bySheldon Saul Hendle andDavid Rorvik, page 356

♦האם פוספטידילסרין יכול לשפר זיכרון? פוספטידילסרין תוסף מזון אשר מעורר עניין רב,  כטיפול פוטנציאלי למחלת האלצהיימר ולהפרעות זיכרון אחרות. רוב הניסויים אכן הראו שפוספטידילסרין בעל ערך בשיפור יכולות קוגניטיביות והתנהגותיות מרפאות מיו(ניורופסיכולוגיה)

Mayo Clinic neuropsychologist

 

“טיפול בסיסי בפוספטידילסרין באנשים שלקו בדיכאון ו/או אנשים עם ליקוי בתפקודי המוח הראו תוצאות טובות מאוד במס' ניסויים קליניים. באופן סטטיסטי הבחינו בשיפור משמעותי בקבוצה שטופלה בפוספטידילסרין השיפורים שהובחנו הם במישורים הבאים: מצב רוח התנהגות”

ד"ר מיכאל ט.מארי (MD)

Encyclopedia of Nutritional Supplements by Michael T Murray ND, page 357

“פוספטידילסרין שייך למשפחת הפוספוליפידים,  קיים בריכוזים גבוהים בתאי המוח.  בעל תפקיד מהותי במעבר הבין עצבי.במחקר בו השתתפו 147 גברים ונשים בריאים בין הגיליים 50-70 כולם מאובחנים כאנשים בריאים, עם פגם בזיכרון הקשור לגיל. הקבוצה קבלה 100 מ"ג פוספטידילסרין ליום במשך 12 שבועות הקבוצה השנייה קבלה פלסבו(חומר ריק) הקבוצה שקבלה פוספטידילסרין הראתה שיפור משמעותי ביכולות ביצוע מטלות שגרתיות  כגון: חזרה על מספרי טלפון, חזרה על שמות וזיכרון של אנשים. הקבוצה שקבלה את הפלסבו לא הראתה שינוי כלל”

התנך של התזונה ד"ר ארל מינדלס

(RPh , PhD)Earl Mindell's Supplement Bible by Earl Mindell RPh PhD, page 261

♦“ב-1991 חקרו את השפעת הפוספטידילסרין על גברים ונשים בריאים גיליים 50-75. הקבוצה קיבלה 100מ"ג פוספטידילסרין פעמים ביום.הרופאים מצאו שיפור ביכולות שקשורות לתפקודי מוח כולל: זיכרון,  יכולת למידה,  חזרה על שמות,  זיהוי פנים וחזרה על מספרים. יתר על כן גם אנשים עם ליקויים חמורים בזיכרון הגיבו בצורה יעילה לטיפול בפוספטידילסרין”

ד"ר מרק סטנגלר

)MD ND)Natural Physicians Healing Therapies by Mark Stengler ND, page 363

“מחקרים רבים ומרשימים מוכיחים שפוספטידילסרין. מועיל בייצור אציטילכולין.לעתים קרובות אנו ממליצים במרפאתנו על פוספטידילסרין,  כאשר החולה מאובחן כסובל מהפרעת זיכרון/דמנציה מוקדמת/דיכאון. יש מטופלים שיגיבו היטב לפוספטידילסרין”

ד"ר אריק ברורמן (MD)

The Edge Effect By Eric R Braverman MD, page 112

♦“חולי אלצהיימר ודמנציה מפיקים תועלת מטיפול בפוספטידילסרין מנה של 400 מ"ג פוספטידילסרין ליום הובילה לשינוי ניורופסיכולוגי משמעותי בטווח הקצר.מנה של 300 מ"ג,  ליום למשך 9 שבועות הובילה לשינויים קליניים משמעותיים בחולי דמנציה בדרגה בינונית. במחקר אחר חולי אלצהיימר קיבלו מנה של 100 מ"ג,  פוספטידילסרין שלושה פעמים ביום, למשך 12 שבועות,  התוצאות הראו שהטיפול שיפר תפקודים קוגניטיביים”

התוכנית האולטימטיבי לאנטי איג'ינג ד"ר גרי נול

Ultimate Anti-Aging Program by Gary Null PhD, page 183

 האתר נבנה על ידי אינדיגו עיצוב ואתרים